Hurbanova 542, Senica 0949219794 smsoft@smsoft.sk Pon - Pia : 08:30 - 16:30

Mobiola Z1 Plus Dual SIM

Cena s DPH: 25 €

Popis produktu POPIS: Mobiola Z1 Plus, Dual SIM, Grey - SK distribúcia Slovenská oficiálna distribúcia: oficiálna distribúcia pre územie Slovenska menu je v slovenčine a tiež ďalších jazykoch zariadenie je odblokované na všetky siete: Telekom, Orange, O2 ... záruka 24 mesiacov + bezproblémový servis v autorizovanom servise a u predajcu Jednoduchý a spoľahlivý telefón Mobiola Z1 Plus v obľúbenom "V" dizajne. Vďaka kompaktnej veľkosti skvele padne do ruky, tlačidlá telefónu sú prehľadné a ľahko ovládateľné. Telefón má farebný displej o veľkosti 1.77-palcov s rozlíšením 160 x 128 pixelov. Medzi funkcie telefónu patrí podpora dvoch SIM kariet, Bluetooth, fotoaparát, FM rádio, audio prehrávač, svietidlo, budík a ďalšie. Vnútorná pamäť je možné rozšíriť pomocou micro-SD karty až do veľkosti 16 GB. Batéria udrží telefón v pohotovostnom režime až 8 dní a počas hovoru až 240 minút. Technická špecifikácia Siete/SIM 2G GSM 850, 900, 1800, 1900 SIM Dual SIM (mini-SIM) Veľkosť/Prevedenie Rozmer 93 x 46.5 x 17.4 mm Hmotnosť 77 g Displej Veľkosť 1.8'' Rozlíšenie 160 x 128 px Pamäť Vnútorná pamäť 32 MB (200 kontaktov, 100 SMS) Operačná pamäť (RAM) 32 MB Slot pre pamäťovú kartu micro-SD (do 16 GB) Fotoaparát/Kamera Zadný 0.3 Mpx Zvuk Upozornenia vibrácie, polyfonické Reproduktor áno Mikrofón áno 3.5 mm audio jack áno Komunikácia WLAN nie Bluetooth 2.1 FM rádio áno Konektory micro-USB Ostatné Doplnkové funkcie svietidlo, budík, audio prehrávač, kalkulačka Batéria Kapacita 600 mAh Typ článkov Li-Ion Prevedenie vymeniteľná Výdrž stand-by do 190 hod doba hovoru do 6 hod Obsah predajného balenia: mobilný telefón nabíjačka dokumentácia

Hodnotenie:

>> POČÍTAČE

Predaj a servis kancelárskej a výpočtovej techniky v našej predajni alebo v našom eShope. Príslušenstvo k počítačom a spotrebný materiál. Montáž a údržba počítačových sietí.

 

 

>> SATELITY

Predaj a montáž satelitnej techniky, predaj produktov Skylink, DIGI Slovakia, Antik.

>> POKLADNICE


Predaj a servis registračných pokladníc a tlačiarní. Software pre predajne a reštaurácie SMsklad s výstupom na fiškálnu tlačiareň

 

 

>> ZABEZPEČENIE

Predaj a montáž zabezpečovacej techniky, kamerové systémy.

>> MOBILY

Predaj mobilných telefónov na predajni alebo v eShope. Servis mobilných telefónov, príslušenstvo k mobilom (puzdrá, sklá, pam. karty)

 

 

>> INTERNET

Sme autorizovaný predajca internetu spoločnosti Swan, Yellownet a Radiolan

>> SOFTWARE

Predaj a servis vlastného software pre predajne a reštaurácie, Jednoduché účtovníctvo. Tvorba www stránok. Predaj software iných výrobcov (Antiviry, Operačné systémy,kancelársky SW)

 

>> ANTIVIRUS

Sme autorizovaný predajca Bitdefender antivirus riešení. Pridajte sa k miliónom užívateľov po celom svete.

Táto stránka používa cookies. Pokračovaním v používaní tejto stránky alebo kliknutím na tlačidlo Súhlasím súhlasíte s používaním súborov cookie.
Súhlasím