Hurbanova 2564/14A, Senica 0949219794 smsoft@smsoft.sk Pon - Pia : 08:30 - 16:30

Mobiola INTI

Cena s DPH: 137 €

Mobiola Inti (5"HD, 2+16GB, 4G, 13 Mpx) Verzia OS: Android 7.0 s licenciou GMS DualSIM - 2x micro SIM slot + extra microSD slot Displej: 5.0“ IPS HD (720 x 1280) px, 2.5D Procesor: 1.3 GHz štvorjadrový (MTK 6737) Pamäť: 16 GB ROM, 2 GB RAM, podpora microSD Kamera: Zadná: 13 Mpix SW (8 real), Dvojitý LED blesk Predná: 5 Mpix SW (2 real), blesk Batéria 2100 mAh, Li-Ion, Wi-FI, GPS, FM rádio... 3 batériové kryty v balení (tm. šedý, zlatý, zelený) 2 ks batériových krytov naviac 3 roky záruka Mobiola (24m+12m naviac) ZDARMA výmena rozbitého LCD či panelu do 1 roku od zakúpenia

Hodnotenie:

>> POČÍTAČE

Predaj a servis kancelárskej a výpočtovej techniky v našej predajni alebo v našom eShope. Príslušenstvo k počítačom a spotrebný materiál. Montáž a údržba počítačových sietí.

 

 

>> SATELITY

Predaj a montáž satelitnej techniky, predaj produktov Skylink, DIGI Slovakia, Antik.

>> POKLADNICE


Predaj a servis registračných pokladníc a tlačiarní. Software pre predajne a reštaurácie SMsklad s výstupom na fiškálnu tlačiareň

 

 

>> ZABEZPEČENIE

Predaj a montáž zabezpečovacej techniky, kamerové systémy.

>> MOBILY

Predaj mobilných telefónov na predajni alebo v eShope. Servis mobilných telefónov, príslušenstvo k mobilom (puzdrá, sklá, pam. karty)

 

 

>> INTERNET

Sme autorizovaný predajca internetu spoločnosti Swan, Yellownet a Radiolan

>> SOFTWARE

Predaj a servis vlastného software pre predajne a reštaurácie, Jednoduché účtovníctvo. Tvorba www stránok. Predaj software iných výrobcov (Antiviry, Operačné systémy,kancelársky SW)

 

>> ANTIVIRUS

Sme autorizovaný predajca Bitdefender antivirus riešení. Pridajte sa k miliónom užívateľov po celom svete.

Táto stránka používa cookies. Pokračovaním v používaní tejto stránky alebo kliknutím na tlačidlo Súhlasím súhlasíte s používaním súborov cookie.
Súhlasím